Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Daca într-un dosar penal cer sa se faca din nou ...
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Daca într-un dosar penal cer sa se faca din nou expertiza nefiind ...

Daca într-un dosar penal cer sa se faca din nou expertiza nefiind de acord cu raportul lor ,cine trebuie sa o plateasca?
Nu exista un model anume. Cereti pur si simplu, in conditiile amintite in mesajele mele anterioare.