Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale O societate a inchiriat altor societati spatii pentru ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

O societate a inchiriat altor societati spatii pentru domicilierea sediilor sociale.

O societate care a inchiriat altor societati spatii pentru domicilierea sediilor sociale sau pentru desfasurarea unor activitati productive intra sub incidenta art. 5 (1) lit g din Legea 129/2019 modificata de OUG 53/2022?
george-neagu, moderator