Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună. Cine mă poate ajuta cu o informație :la ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună. Cine mă poate ajuta cu o informație :la dosarul "noua ...

Bună. Cine mă poate ajuta cu o informație :la dosarul "noua casa " se mai poate verifica stadiu dosarului când pleacă de la bancă la fondul de garantare? Pe FNGCIMM nu apare deloc.
Bună seara,

Cel mai indicat ar fi să luați legătură cu un reprezentant al FNGCIMM, folosind formularul de contact de pe site-ul acestora: [ link extern ] .