Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... In cazul in care mi-a fost piratata parola unui joc si ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

In cazul in care mi-a fost piratata parola unui joc si am suferit ...

In cazul in care mi-a fost piratata parola unui joc si am suferit pierderi de obiecte(care costa bani reali!) ce demersuri pot face de recuperare a acestor obiecte?
Ați reclamat acest rapt?