avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 700 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Bună ziua!!As dori să știu dacă în condițiile ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Bună ziua!!As dori să știu dacă în condițiile respectării ...

Bună ziua!!As dori să știu dacă în condițiile respectării legislației în vigoare s-ar putea vinde peste viu într-un petshop!
Vă mulțumesc!!
Cel mai recent răspuns: adriandimitriu , utilizator 20:13, 26 Iunie 2022
daca nu s-au facut actualizari in ultimii 3-4 ani, cred ca da. acum vreo 4 ani am facut cadou un pestisor si l-am cumparat de la un petshop.
Ultima modificare: Duminică, 26 Iunie 2022
adriandimitriu, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Reclamatie emag loredanadumitrache loredanadumitrache Unde as putea face o plangere impotriva companiei EMAG, dat fiind faptul ca ofera carduri cadou care nu se pot folosi decat pentru achizitionarea anumitor ... (vezi toată discuția)
Legea 112/1995 Adeea Adeea buna ziua. Am si eu o problema cam mare. Am un apartament nationalizat 112/1995 vrem sa-l cumparam ca apoi sa-l vindem sa ne mutam la curte. Legea in sine ... (vezi toată discuția)
Cadou animal de casa Martonze Martonze Buna ziua, Am o intrebare mai iesita din comun: [b]Tatal minorului vrea sa-i daruiasca o pisica sau un catel.[/b] Copilul adora animalele, dar noi avem ... (vezi toată discuția)