Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Bună ziua!!As dori să știu dacă în condițiile ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Bună ziua!!As dori să știu dacă în condițiile respectării ...

Bună ziua!!As dori să știu dacă în condițiile respectării legislației în vigoare s-ar putea vinde peste viu într-un petshop!
Vă mulțumesc!!
daca nu s-au facut actualizari in ultimii 3-4 ani, cred ca da. acum vreo 4 ani am facut cadou un pestisor si l-am cumparat de la un petshop.
adriandimitriu, utilizator