Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Sunt din Petroșani, judetul Hunedoara, locuiesc de 30 ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Sunt din Petroșani, judetul Hunedoara, locuiesc de 30 de ani ...

Sunt din Petroșani, judetul Hunedoara, locuiesc de 30 de ani în această localitatea și am 16 ani vechime in câmpul muncii. Pot ieși la pensie la vârsta de 63 de ani?
Nu.