Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună seara, În legătură cu programul\" Rabla ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună seara, În legătură cu programul" Rabla local", am următoarea ...

Bună seara,
În legătură cu programul" Rabla local", am următoarea întrebare, am un autoturism Fiat Marea 2002 TDI, pe care nu îl mai folosesc (este defect), în evidenta primăriei Vadeni Brăila, însă este înscris pe municipiul Galați, unde as putea sa fac cerere de radiere și scoatere din evidentele fiscale și predat la REMAT?!
Mulțumesc anticipat!
Viorel Apostu
Acolo unde platiti impozit pentru autoturism, unde figurati cu el pe rol.