Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Am fost la un coafor. El mi ars parul foarte rau. Acum ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Am fost la un coafor. El mi ars parul foarte rau. Acum el nu ...

Am fost la un coafor. El mi ars parul foarte rau. Acum el nu vrea sa fac tratamente pentru recuperare si nu vrea sa da mi banii inapoi. Nu mi a dat si bon fiscal. Ce pot sa fac ? Ca vreau banii inapoi.
Fara bon ca dovada ca ati fost acolo,nu puteti face nimic.Parerea mea
Ce dovezi detineti ca ati fost la acel coafor ? Puteti proba cu martori daca ajungeti in instanta. Este de preferat o intelegere pe cale amiabila.