avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 393 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Dacă un judecător într-o cauza civilă are dosar ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Dacă un judecător într-o cauza civilă are dosar penal poate ...

Dacă un judecător într-o cauza civilă are dosar penal poate judeca încă această cauza?
Cel mai recent răspuns: tgeorgescu , utilizator 15:08, 7 Iulie 2022
Dap, deoarece judecatorii pot fi acuzati pe nedrept si demararea urmaririi penale nu inseamna ca sunt vinovati.

PE NEDREPT
SUNT CORUPȚI, VÂND CAUZELE ȘI SUNT ACUZAȚI PE NEDREPT
CE NAIBA DE FORUM ESTE ACESTA
SE MOARE CU LEGEA ÎN MÂNĂ ÎN ROMÂNIA ȘI ÎMI SPUNEȚI CĂ SUNT ACUZAȚI PE NEDREPT
RUȘINE MARE
CÂND SUNT ÎN URMĂRIRE PENALA ASTA ÎNSEAMNĂ CĂ SUNT DOVEZI CONCRETE
CE RUȘINE
tgeorgescu a scris:

Dap, deoarece judecatorii pot fi acuzati pe nedrept si demararea urmaririi penale nu inseamna ca sunt vinovati.

1 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
Urmarirea penala se poate termina cu achitarea, nu-i asa?
SE POATE, NU IN CAZUL RESPECTIV DESPRE CARE VORBESC EU
O SĂ ÎȚI TRIMIT POZA CÂND CSM VA SUSPENDA JUDECĂTORUL RESPECTIV
TU EȘTI AVOCATUL JUDECĂTORILOR, SAU CINE EȘTI
GURA MICĂ ȘI LASĂ SĂ VORBEASCĂ CINE ARE COMPETENTA
DECI TU REPREZINȚI MAFIA DIN JUSTITIA ROMÂNIEI

tgeorgescu a scris:

Urmarirea penala se poate termina cu achitarea, nu-i asa?

Si eu ca rumanul impartial. Eu n-am nicio treaba cu achitarea sau condamnarea judecatorilor. Voi manca floricele de porumb in timp ce se intampla asta.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Amenda administrativa claudia_koteles claudia_koteles buna, -am si eu o cunostiinta cauia i s-a facut o plangere pt. lovire iar procurorul a dispus scoaterea de sub urmairea penala insa a dispus plata unei amenzi ... (vezi toată discuția)
Videochatul, prostitutie mascata ! Hamarsold300 Hamarsold300 Videcohatul , prostitutie mascata Hamarsold300 Utilizator 20:33, 28 Noiembrie 2018 Azi am avut curiozitatea sa vorbesc cu fetele de pe videochat, ... (vezi toată discuția)
Pot chema un procuror in judecata cu obligatia de a face - sa plateasca cheltuielile de judecata inventate? eusaisapte eusaisapte pot chema un procuror in judecata cu obligatia de a face - sa plateasca cheltuielile de judecata inventate? un \"procuror\" a dispus prin ordonanta ... (vezi toată discuția)