Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Functionar public obraznic
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Functionar public obraznic

Buna ziua, ce a trebui sa raspund sau cum ar trebui sa ma comport cu un functionar publuc care țipa la mine spunand ca de ce nu inteleg. In public in plus. Este vreo cale administrativa de a-i aduce aminte minima politete? Tot el e șeful, ca pe vremea de trista amintire, iar bietul cetatean cu capul aplecat in fața ghiseului ? Ma scuzati pt intrebarea cam ridicola si va multumesc pt raspuns
Bună ziua,

Nu e ridicolă întrebarea.
Aveți aici formularul pentru petiții online:
[ link extern ]