Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua dacă eu lucrez ca sezoniera cu contract ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua dacă eu lucrez ca sezoniera cu contract nedeterminat ...

Bună ziua dacă eu lucrez ca sezoniera cu contract nedeterminat și rămân însărcinată ma poate da afara ?
Sezoniera? Sigur nu aveți c.i.m pe durata determinată?
în ce domeniu lucrați?