avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 396 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua dacă eu lucrez ca sezoniera cu contract ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua dacă eu lucrez ca sezoniera cu contract nedeterminat ...

Bună ziua dacă eu lucrez ca sezoniera cu contract nedeterminat și rămân însărcinată ma poate da afara ?
Cel mai recent răspuns: Ionica Porumbel , Consultant in arhivarea documentelor 14:22, 24 Iulie 2022
Sezoniera? Sigur nu aveți c.i.m pe durata determinată?
în ce domeniu lucrați?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediere gravida Andreeam.17 Andreeam.17 Ma poate da afara dacă am rămas însărcinată și am doar doua luni lucrate la ei? (vezi toată discuția)
Demisia boggieuk boggieuk Buna ziua, Am o intrebare pentru dumneavoastra, lucrez la o firma care va fi preluata in decembrie de alta firma(practic isi vinde afacerea patronul la alta ... (vezi toată discuția)
Dacã am avut contract de muncã pe perioadã nedeterminatã iar acum mã voi angaja pe perioadã determinatã voi beneficia de indemnizaþie pentru ccc? Cristina293 Cristina293 Buna ziua, doresc sa va adresez urmatoarea intrebare: daca am avut contract de munca la o firma pe perioada nedeterminata, am lucrat 8 luni si urmeaza sa ma ... (vezi toată discuția)