Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... O firma turistică transmite e-factura?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

O firma turistică transmite e-factura?

Buna ziua
O firma care ofera servicii turistice si incasarea se face cu card de vouchere de vacanta de la persoane fizice trebuie sa intocmeasca si sa transmita e-factura. Multumesc .
george-neagu, moderator
da , asta incepand cu luna aprilie si foarte important , DOAR daca persoana fizica solicita factura.