Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Imputernicire avocatiala si reversul
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Imputernicire avocatiala si reversul

Buna ziua, cum se poate scoate un avocat dintr-un proces civil ce doresc sa nu ma mai reprezinte, sa nu mai aiba acces la dosarul electronic si sa nu mai primeasca correspondenta pt mine? Mai am un avocat ce va ramane. Multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~
Nu e vb de litigiu intre mine si avocat, onorariul a fost achitat de la bun inceput, exact ce scria in contract. Nu era onorariu de succes convenit. Problema mea e sa nu ma "incurce" in sensul sa primeasca acte in numele meu si sa nu aflu de ele in timp util, precum si accesul la dosar electronic.
~ Conținut șters la cerere ~