avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 540 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Bună ziua Am găsit în cutia poștală o notificare ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Bună ziua Am găsit în cutia poștală o notificare pentru ...

Bună ziua
Am găsit în cutia poștală o notificare pentru o recomandată pe care o am la oficiul postal in orasul in care locuiesc in chirie, dar nu am domiciliul. Nu știu ce ar putea fi.
Mentionez ca adresa din buletin este alta si adresa de la chirie nu am dat-o nicăieri
Cel mai recent răspuns: Yoyo91 , utilizator 07:26, 31 Iulie 2022
Este hazardat sa ne pronuntam asupra continutului comunicarii
Da, dar mi se pare ciudat mai ales ca la asociația de proprietari nu a întrebat nimeni de mine.

ynocentta a scris:

Este hazardat sa ne pronuntam asupra continutului comunicarii

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Casuta postala a asociatiei! Maria2143 Maria2143 Care este casuta postala a asociatiei daca vrei sa expediezi o felicitare de Craciun, o scutire de la plata cotelor de intretinere pt. ca ti-ai prelungit ... (vezi toată discuția)
Anulare domiciliu si societate pr1272 pr1272 Buna ziua, Doresc si eu un sfat? Am cump.ap.la licitatie si acum cutia postala este plina cu scrisori de la diversi recuperatori, executori si ANAF pt.ca ... (vezi toată discuția)
Un locatar dintr-o asociație de proprietari face o cerere, prin ... Ivan Vintilica Ivan Vintilica Un locatar dintr-o asociație de proprietari face o cerere, prin care comunică că în apartamentul respectiv nu mai locuiește nimeni, pentru o perioadă ... (vezi toată discuția)