Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Bună ziua Am găsit în cutia poștală o notificare ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Bună ziua Am găsit în cutia poștală o notificare pentru ...

Bună ziua
Am găsit în cutia poștală o notificare pentru o recomandată pe care o am la oficiul postal in orasul in care locuiesc in chirie, dar nu am domiciliul. Nu știu ce ar putea fi.
Mentionez ca adresa din buletin este alta si adresa de la chirie nu am dat-o nicăieri
Este hazardat sa ne pronuntam asupra continutului comunicarii
Da, dar mi se pare ciudat mai ales ca la asociația de proprietari nu a întrebat nimeni de mine.

ynocentta a scris:

Este hazardat sa ne pronuntam asupra continutului comunicarii