avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 746 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua.Doresc sa intreb de ce nu se aplica art.427 ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua.Doresc sa intreb de ce nu se aplica art.427 cod procedura ...

Buna ziua.Doresc sa intreb de ce nu se aplica art.427 cod procedura civ.alin 3 in privinta comunicarii catre autoritatiile emitente a hotararii ramase definitive si prin care se dispune modificarea unor acte juridice,ma refer la comunicarea catre oficiul de cadastru si catre notar.
Cel mai recent răspuns: petre_marian , utilizator 18:01, 31 Iulie 2022
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc pentru raspuns asa am facut.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Divort Clau19 Clau19 In urma divortului am primit 2 copii dupa hotararea judecatoreasca de la avocat.trebuia sa primesc si originalul de la hotarare? (vezi toată discuția)
Amenda contraventionala ALEXmogos ALEXmogos Buna seara.Am contestat un proces verbal de contraventie.Am primit urmatoarea hotarare:''Admite în parte plângerea contravenţională formulată\".Din cate ... (vezi toată discuția)
Copie legalizata Vasile Rascanu Vasile Rascanu Scuzati-mi intrebarea, eu o consider stupida, dar asa mi s-a spus de catre un notar acreditat : Copia legalizata a unul ceritificat de divort se face numai la ... (vezi toată discuția)