Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua.Doresc sa intreb de ce nu se aplica art.427 ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua.Doresc sa intreb de ce nu se aplica art.427 cod procedura ...

Buna ziua.Doresc sa intreb de ce nu se aplica art.427 cod procedura civ.alin 3 in privinta comunicarii catre autoritatiile emitente a hotararii ramase definitive si prin care se dispune modificarea unor acte juridice,ma refer la comunicarea catre oficiul de cadastru si catre notar.
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc pentru raspuns asa am facut.