Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Daca nu am primit cardul pentru vouchere, unde pot sa ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Daca nu am primit cardul pentru vouchere, unde pot sa fac sesizarea ?

Daca nu am primit cardul, unde pot sa fac sesizarea ?
Elena Andreea, administrator
Va referiti la cele de vacanta?
Daca da... sesizarea se depune la angajator sau la firma ce emite acele carduri.

Dar indepliniti conditiile pentru a le primi?