Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Plafonul de casa zilnic la un car
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Plafonul de casa zilnic la un car

Buna ziua
Exista vreo lege in care sa fie stipulat plafonul de casa zilnic pt un car pensionari
george-neagu, moderator
Legea 70/2015