Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua. In decembrie 2012 am facut doua depozite in ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua. In decembrie 2012 am facut doua depozite in lei la BCR, cu capitalizare ...

Buna ziua. In decembrie 2012 am facut doua depozite in lei la BCR, cu capitalizare dobanda. In iunie 2022 am vrut sa scot banii si cei de acolo au zis ca nu exista si ca acei bani s-au retras in iulie 2013. Mentionez ca nici nu am mai fost in banca din decembrie 2012. A zis doamna de la ghiseu ca a bagat la incidente si o sa ma sune. Au trecut 2 luni si niciun raspuns. Va rog ajutati-ma in acest sens.
Multumesc!
Elena Andreea, administrator
~ Conținut șters la cerere ~