Forum Discuţii juridice Executare silită În cazul mai multor executări silite, ce procent ...
Discuție deschisă în Executare silită

În cazul mai multor executări silite, ce procent poate reține ...

În cazul mai multor executări silite, ce procent poate reține angajatorul din salariul angajatului?Se mai ține cont de pensia alimentară pe care angajatul o are de achitat copiilor?Mulțumesc!
reticent, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~
De obicei până la 50%!