Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Toaletare copaci gradina proprie
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Toaletare copaci gradina proprie

Locuiesc la primul etaj al unui bloc ce are la parter apartamente cu gradina proprie.
Exista vreo obligatie a vecinului de la parter sa isi toaleteze copacii care au crescut si acum imi acopera vederea ferestrelor de la etajul intai unde locuiesc eu?
Multumesc
doctorATU, utilizator