Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Salutare, am fost implicat intr-o coliziune cu un alt ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Salutare, am fost implicat intr-o coliziune cu un alt auto si ...

Salutare,am fost implicat intr-o coliziune cu un alt auto si mergand la politie ,aceasta m-a scos vinovat de producere drept ptr care s-a infaptuit un proces verbal .As avea nevoie de un avocat din Bucuresti ptr a putea contesta in instanta
Alegeti-va din lista si contactati.
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...