avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 571 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Salutare, am fost implicat intr-o coliziune cu un alt ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Salutare, am fost implicat intr-o coliziune cu un alt auto si ...

Salutare,am fost implicat intr-o coliziune cu un alt auto si mergand la politie ,aceasta m-a scos vinovat de producere drept ptr care s-a infaptuit un proces verbal .As avea nevoie de un avocat din Bucuresti ptr a putea contesta in instanta
Cel mai recent răspuns: latka , moderator 05:19, 14 August 2022
Alegeti-va din lista si contactati.
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Autor moral adrianpuia adrianpuia am urmatoarea problema: am fost implicat intr-un accident rutier, soldat cu avarii. deplasandu-ma pe banda 1, mi-a fost taiata calea de catre o alta masina, ... (vezi toată discuția)
Inapoiere permis auto iris5599 iris5599 In anul 2007 am fost implicat intr-o coliziune deoarece am trecut semaforul electric pe culoarea galben spre rosu, din fata venind un alt autoturism ce a virat ... (vezi toată discuția)
Expertiza extrajudiciara admisibilitate in instanta victoriada victoriada Nu am gasit nici in jurisprudenta spete legate de expertizele extrajudiciare. Nu stiu in ce conditii o expertiza a unui expert tehnic judiciar desemnat intr-un ... (vezi toată discuția)