Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Reprezentant legal pentru persoana cu dementa
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Reprezentant legal pentru persoana cu dementa

Mama mea are dementa-alzheimer si si-a pierdut din capacitati. Tatal meu a decedat, cum pot sa devin reprezentant legal al mamei mele?