Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Cum se recapata dreptul de a conduce in Romania daca ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Cum se recapata dreptul de a conduce in Romania daca am fost condamnat ...

Cum se recapata dreptul de a conduce in romana daca am fost condamnat si eu aveam permis Uk si in momentul de fata e perfect valabil ?
Se poate recapata conform legii din Romania. Daca stiti si alte variante, prezentati-le, nu deschideti un al doilea post, cu acelasi subiect. Daca nu sunteti multumit de vreun raspuns, nu uitati ca aici e doar un forum de discutii, contactati si angajati-va un avocat.
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...