Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Bună seara, Ce cod caen trebuie să adaug pentru ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Bună seara, Ce cod caen trebuie să adaug pentru comercializarea ...

Bună seara,
Ce cod caen trebuie să adaug pentru comercializarea narghilelelor în localuri?
Mulțumesc
Buna ziua!Nu exista un cod caen special pentru comercializarea narghilelelor.
Va atasez un link in care veti gasi coduri caen pentru comercializarea produselor cu amanuntul.
[ link extern ]