Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Cum pot solicita vizionarea inregistratii video din ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Cum pot solicita vizionarea inregistratii video din timpul examenului ...

Cum pot solicita vizionarea inregistratii video din timpul examenului auto proba practica? Consider ca am fost neindreptatit si imi este frica sa fac ceva din cauza sefului politiei rutiere.
Cezigod, utilizator
Puteti face o sesizare scrisa, cu nr. de inregistrare/ data la seful IJP si sa cereti aprobare pentru vizionarea casetei respective.