Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buletin expirat. Dețin pașaport . Intrebarea este cu ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buletin expirat. Dețin pașaport . Intrebarea este cu pașaportul ...

Buletin expirat. Dețin pașaport . Intrebarea este cu pașaportul poate lua locul buletinului de exemplu unde mi se cere BI / CI …. Sa cumpar o mașina , sa deschid un cont în banca etc
Nu. Schimbati-va buletinul