avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 591 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Bună seara. Sunt plecat din tara, la copii, pentru ...
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Bună seara. Sunt plecat din tara, la copii, pentru trei luni. ...

Bună seara.
Sunt plecat din tara , la copii ,pentru trei luni.
Am plătit parcarea, pentru tot anul încă din ianuarie.
Acum ma trezesc ca locul meu I a fost repartizat unei alte persoane.
Cum este posibil asa ceva.?
Cu Intervenții bănuiesc, noi plătim de o viata acel loc.
Va rog sa mi spuneți ce este de făcut în condițiile în care nu ma pot deplasa la ei sa vad ce s a întâmplat.
Cu mulțumiri.

Cel mai recent răspuns: Alexandrarares , utilizator 12:02, 20 August 2022
Buna ziua!
Pana reveniti in tara puteti suna la primaria de care apartineti,sau le trimiteti un email.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ceva ce nu mai in romania este posibil! (cine ma poate ajuta??) ionut_popescu ionut_popescu Eu sunt plecat din localitate si chiar din Judet, am fost anuntat de prietena mea ca locatarii din blocul ei dar de pe alta scara o sa-si izoleze blocul ... (vezi toată discuția)
Ce se intampla atunci cand primaria iti ia locul de parcare fara sa te anunte? alexandra_gya ANGHELESCU alexandra_gya ANGHELESCU De asemenea ,as dori sa stiu cum as putea sa procedez in cazul in care masina nu este pe numele meu,dar sunt ruda cu proprietarul pentru a lua locul inapoi de ... (vezi toată discuția)
Somatie pentru loc de parcare Srb Srb am primit somatie pentru ca nu am mai platit locul de parcare din simplu motiv ca nu mai am nevoie. eu stiam ca din moment ce nu se mai plateste, se poate ... (vezi toată discuția)