Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Bună seara. Sunt plecat din tara, la copii, pentru ...
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Bună seara. Sunt plecat din tara, la copii, pentru trei luni. ...

Bună seara.
Sunt plecat din tara , la copii ,pentru trei luni.
Am plătit parcarea, pentru tot anul încă din ianuarie.
Acum ma trezesc ca locul meu I a fost repartizat unei alte persoane.
Cum este posibil asa ceva.?
Cu Intervenții bănuiesc, noi plătim de o viata acel loc.
Va rog sa mi spuneți ce este de făcut în condițiile în care nu ma pot deplasa la ei sa vad ce s a întâmplat.
Cu mulțumiri.

Buna ziua!
Pana reveniti in tara puteti suna la primaria de care apartineti,sau le trimiteti un email.