Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Cum arată un registru NIR pentru un SRL neplătitor ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Cum arată un registru NIR pentru un SRL neplătitor de Tva?

Cum arată un registru NIR,pentru un SRL neplătitor de Tva,magazin general,cu un singur administrator?Administratorul poate fi singurul membru care completează acest registru NIR?,el fiind și vânzător?
george-neagu, moderator
Aveti aici modele de NIR pt firma neplatitoare de TVA si platitoare de TVA . [ link extern ]

Da sigur ca administratorul poate completa .