Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Bună ziua, Am plătit un abonament Premium și nu ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Bună ziua, Am plătit un abonament Premium și nu știu pașii ...

Bună ziua,
Am plătit un abonament Premium și nu știu pașii care tb sa -i urmez pentru a intra în posesia lui.
Mulțumesc!
Specific faptul ca am creat contul după plata serviciilor.

Bună ziua,

Am primit emailul dumneavoastră. Colegii mei de la suport o sa va contacteze în aceasta dimineața pentru lămurirea situației.

Zi frumoasă.