avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 708 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Bună ziua, Am plătit un abonament Premium și nu ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Bună ziua, Am plătit un abonament Premium și nu știu pașii ...

Bună ziua,
Am plătit un abonament Premium și nu știu pașii care tb sa -i urmez pentru a intra în posesia lui.
Mulțumesc!
Specific faptul ca am creat contul după plata serviciilor.

Cel mai recent răspuns: Alin Popescu , administrator 09:36, 5 Septembrie 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Bună ziua,

Am primit emailul dumneavoastră. Colegii mei de la suport o sa va contacteze în aceasta dimineața pentru lămurirea situației.

Zi frumoasă.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Abonament premium platit - premium inactiv! PadureBogdan PadureBogdan Buna ziua, In data de 10.05.2021 am platit un abonament premium starter 6 cu o valabilitate de 6 luni in intervalul 2021-05-10 - 2021-11-10. Cu toate ... (vezi toată discuția)
Logare silvia.codau silvia.codau Sunt CODAU SILVIA am abonament premium din iulie 2017 si nu ma pot loga . Nu stiu ce se intimpla. [Intervenție administrator : Bună ziua. Va rog sa nu ... (vezi toată discuția)
Abonament online abuziv pe site de matrimoniale Mihaisbd Mihaisbd Buna ziua! Am o mica problema. Am facut un cont pe un site asemanator celor de matrimoniale si am ales cont premium in valoare de 10 euro. Am incercat sa sterg ... (vezi toată discuția)