Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Am solicitat amânarea ratei conform OUG 90/2022 dar ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Am solicitat amânarea ratei conform OUG 90/2022 dar am fost ...

Am solicitat amânarea ratei conform OUG 90/2022 dar am fost respins pentru o întârziere de 2 zile la plata rate , nu trebuia întârziere de 30 zile sa figurez in Biroul de credit , sau nu contează nr se zile ?
Nu conteaza nr de zile.