Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Buna seara am 2 mașini pe numele meu la care le-am ...
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Buna seara am 2 mașini pe numele meu la care le-am vândut fara ...

Buna seara am 2 mașini pe numele meu la care le-am vândut fara fiscal cum ar trebui sa procedez pentru a le scoate din primărie s-au sa le radiez?
E Simplu. Mergi la prumarie plătești impozitul pe mașini și..... Surpriza. Scoti fiscalul. Cu contractul in mână. Normal. SUCCES

Cornelușhhutu a scris:

Buna seara am 2 mașini pe numele meu la care le-am vândut fara fiscal cum ar trebui sa procedez pentru a le scoate din primărie s-au sa le radiez?