Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit tichete de masa
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

tichete de masa

Buna ziua,

O societate platitoare de impozit pe profit poate acorda tichete de masa in lunile in care inregistreaza pierdere. va multumesc.
absolut . Acordarea tichetelor de masa nu are nicio legatura cu faptul ca e pe pierdere firma