Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... BUNA ZIUA! TATAL MEU A DECEDAT IN LUNA SEPTEMBRIE,IAR ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

BUNA ZIUA! TATAL MEU A DECEDAT IN LUNA SEPTEMBRIE,IAR IN LUNA ...

BUNA ZIUA!
TATAL MEU A DECEDAT IN LUNA SEPTEMBRIE,IAR IN LUNA MARTIE A DAT IN ARENDA PE O PERIOADA DE 10 ANI UN TEREN,DE LA CARE A PRIMIT DOAR O PARTE DIN SUMA STABILITA ,EL A FOST DIVORTAT ,CUM POT INTRA IN POSESIA ACESTUI TEREN SI DACA POT CONTESTA ACEL ACT DE ARENDA.
VA MULTUMESC!
Dezbateti succesiunea.