Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... As dori sa inchiriez o casa de vacanta cu 3 dormitoare.
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

As dori sa inchiriez o casa de vacanta cu 3 dormitoare.

Buna,as dori sa inchiriez o casa de vacanta cu 3 dormitoare intr o.zona turistica,intrebarea mea este am nevoie sa deschid firma pentru asa ceva ,ceva autorizatii sau atestate sau sa am casa de marcat,nu inteleg foarte bine care este legislatia.
george-neagu, moderator