Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună seara am și eu o întrebare am un cont deschis ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună seara am și eu o întrebare am un cont deschis pe numele ...

Bună seara am și eu o întrebare am un cont deschis pe numele meu făcut pentru alocație și am o datorie la banca poate să-mi pun oprire pe alocație

Alocația pentru copil nu poate fi supusa popririi