Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... În luna august, mai aveam de luat banii pe 5 zile de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

În luna august, mai aveam de luat banii pe 5 zile de concediu ...

În luna august, mai aveam de luat banii pe 5 zile de concediu medical, dar nici până în data zilei de 30.09.2022 nu am luat banii cuveniți. Întrebarea mea este:Firma poate bloca plata concediului.medica,și ce demersuri trebuiesc făcute pentru a recupera banii. Vă mulțumesc.
Angajatorul nu mi-a plătit concediul medical. Cui mă adresez?
www.avocatnet.ro/articol_597...