avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 599 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Bună ziua pentru magazin online îmi trebuie punct de ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Bună ziua pentru magazin online îmi trebuie punct de lucru?mulțumesc. ...

Bună ziua pentru magazin online îmi trebuie punct de lucru?mulțumesc.
Cel mai recent răspuns: CABINET DE AVOCAT "STOICA IOANA" , Avocat 11:32, 5 Octombrie 2022
daca activitatea se desfasoara la sediul firmei, nu. contrar, va trebuie punct de lucru
Buna ziua,

Nu este obligatorie detinerea unui punct de lucru, exista sediul social unde va puteti desfasura activitatea.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Nelamuriri legate de infiintarea unui magazin online Victorius Victorius Buna tuturor! Va rog frumos sa acordati sprijinul dvs in clarificarea urmatoarelor nelamuriri. As dori sa infiintez un SRL avand ca activitate principala ... (vezi toată discuția)
Firma la bloc sau locuinta? papadiouf papadiouf Buna ziua, va rog sa-mi spuneti daca se poate ca int-un apartament sa existe sediu de firma (chiosc)si isi desfasoara activitatea ,dar in acelasi timp si ... (vezi toată discuția)
Sediu firma -punct de lucru luminella luminella Bună ziua.la sediu firmei(care este intr - o cameră de apartament) se poate lucra adica sa fie si punct de lucru?daca da ,trebuie declarat pe undeva ... (vezi toată discuția)