Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Bună ziua pentru magazin online îmi trebuie punct de ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Bună ziua pentru magazin online îmi trebuie punct de lucru?mulțumesc. ...

Bună ziua pentru magazin online îmi trebuie punct de lucru?mulțumesc.
daca activitatea se desfasoara la sediul firmei, nu. contrar, va trebuie punct de lucru
Buna ziua,

Nu este obligatorie detinerea unui punct de lucru, exista sediul social unde va puteti desfasura activitatea.