Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua. Dacă părinți nu lucrează și are 3 ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua. Dacă părinți nu lucrează și are 3 copi 3. 9 ...

Bună ziua. Dacă părinți nu lucrează și are 3 copi 3. 9 respectiv 12 ani, au dreptul la cardul social?
Buna ziua.
Aveti aici toate informatiile.
[ link extern ] /