Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună ziua, este posibil să păstrez nr. de ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună ziua, este posibil să păstrez nr. de înmatriculare din ...

Bună ziua, este posibil să păstrez nr. de înmatriculare din București, dacă noul meu domiciliu este în Ilfov? Mulțumesc.
Nu, va trebuie numar de inmatriculare in judetul de domiciliu.