Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... duplicat contract vanzare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

duplicat contract vanzare

se poate obtine un duplicat la contractul de vanzare al unui imobil,la notar? se poate face vanzarea imobilului cu duplicatul de la notar?
cel emis de notar nu l mai avem.
multumesc!
Da, se poate.
se poate obtine duplicatul de la notar.
multumesc!