Forum Discuţii juridice Executare silită Bună ziua! Va rog sa-mi dați un răspuns ...Am ...
Discuție deschisă în Executare silită

Bună ziua! Va rog sa-mi dați un răspuns ...Am făcut contestatie ...

Bună ziua! Va rog sa-mi dați un răspuns ...Am făcut contestatie la o proprire salariul și am depus în luna septembrie toate actele doveditoare la contestatie precum ca în acea perioada eu am plătit o parte din pensia alimentara a copilului ,..astăzi am primit o comunicare de la judecatorie, prin care are ca nota :cu mențiunea de a depune actul de executare pe care îl contesta .Nu înțeleg ce acte ar trebui sa m-ai depun odată ce eu am depus tot în momentul în care am depus contestația.Ce trebuie sa fac?!ajutați-mă cu un răspuns!
Suspendarea popririi salariului si a conturilor bancare nu se face prin atacarea deciziei primei instanțe cu apel.
V-am mai spus mai sus că treabuia cerută și suspendarea executării, si să plătiți o cauțiune.

La acțiunea de APEL nu puteți cere ce nu ați cerut la prima instanță.
Se vede că aveți nevoie de un avocat care să vă ghideze și să vă consilieze.
Dapix, utilizator
Mulțumesc mult