Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ...va rog frumos ...am o intreb ce acte trebuie ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ...va rog frumos ...am o intreb ce acte trebuie sa depun in ...

Buna ...va rog frumos ...am o intreb ce acte treb sa depun in Romania daca mam maritat k un Italian ....multumesc
Buna ziua,

Va trebui sa inscrieti casatoria din Italia in registrele de stare civila din Romania si sa obtineti Certificat de casatorie romanesc.

Poate va ajuta link-ul de mai jos.

[ link extern ]