Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Firma fiicei mele se afla in dificultate financiara. ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Firma fiicei mele se afla in dificultate financiara. Cum pot ...

Firma fiicei mele se afla in dificultate financiara. Cum pot sa transfer bani in contul firmei pentru plata unor facturi cu termenul depasit?
incheiati un contract de imprumut intre dvs si firma si virati banii in contul firmei