Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua. As dori sa știu dacă pot beneficia de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua. As dori sa știu dacă pot beneficia de ajutor de ...

Bună ziua. As dori sa știu dacă pot beneficia de ajutor de încălzire de la stat, menționez că sunt pensionar de invaliditate de muncă și locuiesc împreună cu maicamea care este pensionară și are pensia minimă de 1000 de lei. Vă mulțumesc.
Buna ziua!
Gasiti aici informatiile dorite.
[ link extern ] /