avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 706 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua. As dori sa știu dacă pot beneficia de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua. As dori sa știu dacă pot beneficia de ajutor de ...

Bună ziua. As dori sa știu dacă pot beneficia de ajutor de încălzire de la stat, menționez că sunt pensionar de invaliditate de muncă și locuiesc împreună cu maicamea care este pensionară și are pensia minimă de 1000 de lei. Vă mulțumesc.
Cel mai recent răspuns: Alexandrarares , utilizator 11:01, 7 Octombrie 2022
Buna ziua!
Gasiti aici informatiile dorite.
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sunt pensionar pe caz de boala gradul 2, pensia de 1000, lei as ... Jaetel Jaetel Sunt pensionar pe caz de boala gradul 2,pensia de 1000 lei as dori să știu dacă primesc ajutorul de 1400 lei pentru caldura, precizez că nu sunt titular pe ... (vezi toată discuția)
Ajutoare guvernamentale nistorsofia nistorsofia Buna ziua !, sunt o proaspata pensionara cu o pensie nemaipomenit de mare de 441 de lei .As dori sa ma indrumati catre o cale legala de obtinere a unui ... (vezi toată discuția)
Cum pot sa ies la pensie de invaliditate? evelina_veres14 evelina_veres14 Buna seara. Am 55 de ani si am opt ani lucrati si acum sunt nevazatoare la un ochi. Cum pot sa procedez sa ies la pensie de invaliditate? As dori si un calcul ... (vezi toată discuția)