Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua nu am contract de munca și sunt ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua nu am contract de munca și sunt însărcinată în ...

Bună ziua nu am contract de munca și sunt însărcinată în 6 luni, beneficiez de concediu de maternitate și indemnizatie creștere copil? Dacă da, cât timp?
Mulțumesc frumos.
Buna ziua.
Gasiti aici informatiile dorite.
[ link extern ]
Realizati venituri ? .... daca da, ce fel ?