avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1801 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua nu am contract de munca și sunt ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua nu am contract de munca și sunt însărcinată în ...

Bună ziua nu am contract de munca și sunt însărcinată în 6 luni, beneficiez de concediu de maternitate și indemnizatie creștere copil? Dacă da, cât timp?
Mulțumesc frumos.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:00, 31 Octombrie 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Buna ziua.
Gasiti aici informatiile dorite.
[ link extern ]
Realizati venituri ? .... daca da, ce fel ?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Insarcinata si nu lucrez Babes Monica Elena Babes Monica Elena Buna ziua ... eu am ramas insarcinata acum in decembrie adica am o luna si eu am lucrat 02,2016- 03,2018 cam 2 ani si 2 luni si am mai lucrat cam o luna tot ... (vezi toată discuția)
Concediu de maternitate ContSters127526 ContSters127526 Buna ziua, Numele meu este Roxana Tololoi si am o nelamurire cu privire la concediul de maternitate. Contractul meu de munca este inregistrat incepand cu ... (vezi toată discuția)
Indemnizație? ContSters442629 ContSters442629 Bună seara! Îmi doresc să rămân însărcinată, însă există un detaliu care mă tot frământă. Până în data de 9 iulie am fost studentă și ... (vezi toată discuția)