Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... RETRAGEREA MARTURIEI ESTE POSIBILA ?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

RETRAGEREA MARTURIEI ESTE POSIBILA ?

O marturie depusa in calitate de martor in fata politiei , poate fi retrasa ?
Pompilui Avram, utilizator
Dap, daca declarati la timp ca a fost marturie mincinoasa, nu veti fi pedepsit.