Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate in cazul montarii de panouri fotovoltaice, cand este ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

in cazul montarii de panouri fotovoltaice, cand este obligat ...

in cazul montarii de panouri fotovoltaice, cand este obligat beneficiarul sa achite partea lui din finantare ?
Obligatiile partilor sunt consemnate in contractul de prestari servicii