Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Buna ziua! În calitate de polițist pot desfășura ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Buna ziua! În calitate de polițist pot desfășura activități ...

Buna ziua! În calitate de polițist pot desfășura activități de freelancing online? (SEO, SMM etc.) Mulțumesc anticipat!
Raspunsul este dat de clauzele dv contractuale si de regulamentul de ordine interioara a serviciului pe care il desfasurati
Pentru a primi raspuns la obiect puteti adresa cerere oficiala fie la serviciul juridic al unitatii al carui angajat sunteti ,fie la departamentul juridic de la Ministerul muncii