Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Daca o persoana este in concediu de paternitate, poate ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Daca o persoana este in concediu de paternitate, poate obtine ...

Daca o persoana este in concediu de paternitate, poate obtine venituri din ridicarea dividendelor?
Da, poate obtine venituri din ridicarea dividendelor.