avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 556 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Daca o persoana este in concediu de paternitate, poate ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Daca o persoana este in concediu de paternitate, poate obtine ...

Daca o persoana este in concediu de paternitate, poate obtine venituri din ridicarea dividendelor?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:17, 30 Noiembrie 2022
Da, poate obtine venituri din ridicarea dividendelor.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Calcul indemnizatie crestere copil2016 - venituri din dividende Iulian1976 Iulian1976 Buna ziua! La sfarsitul lunii iunie sotia mea va naste si dupa terminarea concediului postnatal intentionez sa intru eu in concediu de crestere a copilului, ... (vezi toată discuția)
Daca sunt in ccc pot derula afaceri prin firma mea? CatalinBH CatalinBH Mentionez ca sunt doar proprietar, nu sunt eu administrator .Pot sa semnez facturi, contracte? (vezi toată discuția)
Dividende soricanicoleta soricanicoleta administratorul firmei este in concediu de cresterea copilului in anul 2011 si 2012 societatea are profit care a fost propus sa fie repartizat la dividende, a ... (vezi toată discuția)