Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua!Pe 13 august 2022 copilul a implinit 2 ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua!Pe 13 august 2022 copilul a implinit 2 ani,am fost ...

Buna ziua!Pe 13 august 2022 copilul a implinit 2 ani,am fost in ccc,abia cu data de 16.11.2022 m.am angajat.Dupa terminarea ccc,mai eram asigurata medical(cele 3 luni care erau dupa cim)?Nu stiu daca e valabil si dupa terminarea ccc.Si daca cim e activ cu 16.11.2022,de cand apar asigurata medical?Multumesc frumos pt raspunsuri.
Din 16.11.2022 , figurati ca asigurat.